Скролити доверху
Вусатий Сергій Михайлович

Вусатий Сергій Михайлович

Фізіотерапевт

Кредо: Православна людина з активною життєвою позицією
У 1994 р. закінчив Одеський медичний університет. У 2016 р. підвищив кваліфікацію у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.


Раніше працював у Бориспільській центральній районній лікарні на посаді Завідувача фізіотерапевтичним відділенням.

Має загальний досвід роботи 24 роки, з них 3 роки Лікарем ЛФК.

ДЦП – НЕ ВИРОК!

 

Діагноз дитячого церебрального паралічу вимагає чималих зусиль, терпіння та уваги з боку батьків, дітей та реабілітологів. Ми радо зустрінемо Вас у ЦРД «Вікторія» та стимулюємо до нових результатів.

Кожен випадок унікальний, індивідуальний та потребує особливого підходу до кожної дитини та командної роботи спеціалістів центру реабілітації. Така співпраця дає змогу покращити якість життя дитини та її соціалізацію.

Щоб побачити ефект від занять в найкоротші строки потрібна наполеглива праця висококваліфікованих спеціалістів і систематичний огляд лікарів, які відслідковують покращення стану дитини.

ДЦП - це не вирок, але потребує не тільки фізичного навантаження на дитину, а й моральну підтримку сім’ї. Повсякденна психологічна травматизація є неминучим явищем в житті пацієнтів з діагнозом ДЦП, тому перебуваючи у нас на реабілітації ви відчуєте привітну атмосферу та позитивний настрій нашої команди.

В реабілітаційному центрі «Вікторія» Ви завжди зможете розраховувати на наш досвід, кваліфікацію та повну самовідданість наших спеціалістів.