Скролити доверху
Байгазiєв Артем

Байгазiєв Артем

Тренер-викладач з плавання

Кредо: Ні кроку назад!

У 2008 роцi закiнчив Олімпійський коледж імені Івана Піддубного та отримав спецiальнiсть тренер-викладач з плавання. У 2011 роцi закiнчив НПУ iм. Драгоманова й отримав диплом спецiалiста за фахом тренер-викладач з плавання.

Багаторазвий переможець чемпiонатiв України та мiжнародних турнiрiв з плавання. Майстер спорту з плавання. Кандидат у майстри спорту із сучасного п’ятиборства.

Раніше працював у ЦРД «Вiльний Рух».

Діагноз дитячого церебрального паралічу вимагає чималих зусиль, терпіння та уваги з боку батьків, дітей та реабілітологів. Ми радо зустрінемо Вас у ЦРД «Вікторія» та стимулюємо до нових результатів.

Кожен випадок унікальний, індивідуальний та потребує особливого підходу до кожної дитини та командної роботи спеціалістів центру реабілітації. Така співпраця дає змогу покращити якість життя дитини та її соціалізацію.

Щоб побачити ефект від занять в найкоротші строки потрібна наполеглива праця висококваліфікованих спеціалістів і систематичний огляд лікарів, які відслідковують покращення стану дитини.

ДЦП - це не вирок, але потребує не тільки фізичного навантаження на дитину, а й моральну підтримку сім’ї. Повсякденна психологічна травматизація є неминучим явищем в житті пацієнтів з діагнозом ДЦП, тому перебуваючи у нас на реабілітації ви відчуєте привітну атмосферу та позитивний настрій нашої команди.

В реабілітаційному центрі «Вікторія» Ви завжди зможете розраховувати на наш досвід, кваліфікацію та повну самовідданість наших спеціалістів.