Скролити доверху
Алексєєнко Наталія

Алексєєнко Наталія

Інструктор ЛФК

У 2012 роцi закiнчила «Перший Київський медичний коледж» та здобула кваліфікацію фельдшер.

У 2017 році закінчила Національний університет фізичного виховання і спорту України та здобула кваліфікацію фахівець з фізичної реабілітації.
Також має вищу освіту за спеціальністю «Фізична культура і спорт»


Стаж роботи з дітьми з особливими потребами: 3 роки.

Діагноз дитячого церебрального паралічу вимагає чималих зусиль, терпіння та уваги з боку батьків, дітей та реабілітологів. Ми радо зустрінемо Вас у ЦРД «Вікторія» та стимулюємо до нових результатів.

Кожен випадок унікальний, індивідуальний та потребує особливого підходу до кожної дитини та командної роботи спеціалістів центру реабілітації. Така співпраця дає змогу покращити якість життя дитини та її соціалізацію.

Щоб побачити ефект від занять в найкоротші строки потрібна наполеглива праця висококваліфікованих спеціалістів і систематичний огляд лікарів, які відслідковують покращення стану дитини.

ДЦП - це не вирок, але потребує не тільки фізичного навантаження на дитину, а й моральну підтримку сім’ї. Повсякденна психологічна травматизація є неминучим явищем в житті пацієнтів з діагнозом ДЦП, тому перебуваючи у нас на реабілітації ви відчуєте привітну атмосферу та позитивний настрій нашої команди.

В реабілітаційному центрі «Вікторія» Ви завжди зможете розраховувати на наш досвід, кваліфікацію та повну самовідданість наших спеціалістів.