Скролити доверху

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАНЯТТЯ З ІНСТРУКТОРОМ В БАСЕЙНІ

Індивідуальне заняття у басейні з інструктором  триває 40 хвилин. Температура води 30-33 ° С

Процедура ЛФК у воді складається з трьох періодів:

  1. Підготовчий період (5-6 хв): звикання, до води, дихальна гімнастика, видихи у воду, відкривання очей у воді, ковзання у воді з повільним видихом у воду;
  2. Основна частина (30 хв): загальнозміцнюючі фізичні вправи в поєднанні з дихальними з видихом у воду;
  3. Заключний період (3-5 хв): повільне, вільне плавання, розслаблення у воді, дихальні вправи з видихом у воду.

Лікувальна фізкультура у басейні сприяє:

  • нормалізації функції зовнішнього дихання
  • зміцненню дихальної мускулатури
  • формуванню повноцінного, тривалого видиху
  • виправленню деформації грудної клітки
  • підвищенню фізичної працездатності
  • підвищенню компенсаторних можливостей кардіореспіраторної системи
  • загартовуванню організму

Необхідні документи для відвідування басейну:
Довідка, в якій вказано, що дитина може відвідувати басейн, що відсутні шкірні захворювання, аналіз на яйця гельмінтів та зішкріб на ентеробіоз.

 

Слайд Слайд Слайд

Діагноз дитячого церебрального паралічу вимагає чималих зусиль, терпіння та уваги з боку батьків, дітей та реабілітологів. Ми радо зустрінемо Вас у ЦРД «Вікторія» та стимулюємо до нових результатів.

Кожен випадок унікальний, індивідуальний та потребує особливого підходу до кожної дитини та командної роботи спеціалістів центру реабілітації. Така співпраця дає змогу покращити якість життя дитини та її соціалізацію.

Щоб побачити ефект від занять в найкоротші строки потрібна наполеглива праця висококваліфікованих спеціалістів і систематичний огляд лікарів, які відслідковують покращення стану дитини.

ДЦП - це не вирок, але потребує не тільки фізичного навантаження на дитину, а й моральну підтримку сім’ї. Повсякденна психологічна травматизація є неминучим явищем в житті пацієнтів з діагнозом ДЦП, тому перебуваючи у нас на реабілітації ви відчуєте привітну атмосферу та позитивний настрій нашої команди.

В реабілітаційному центрі «Вікторія» Ви завжди зможете розраховувати на наш досвід, кваліфікацію та повну самовідданість наших спеціалістів.