Скролити доверху
Прайс

Основний курс реабілітації

Основний курс реабілітації триває 10 днів


ВАРТІСТЬ 12 000 грн.

Фізична реабілітація:

  • лікувальний масаж з розробкою суглобів (парафінові аплікації)
  • кінезіотерапія (ЛФК, підвісна терапія, вправи на тренажерах)

 


НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
при вступі на курс реабілітації:

  • Виписка з історії хвороби: Від лікаря у якого спостерігається дитина (дитячого невролога або педіатра, сімейного лікаря), в ній повинно бути зазначено, що у дитини відсутні протипоказання до реабілітації, а також діагноз.
  • Довідка про епідоточення
  • МРТ
  • Кардіограма (обов'язково)
  • Електроецефалограма (3-6 міс. давності, якщо в анамнезі судомний синдром)
Допомога дітям з ДЦП

Діагноз дитячого церебрального паралічу вимагає чималих зусиль, терпіння та уваги з боку батьків, дітей та реабілітологів. Ми радо зустрінемо Вас у ЦРД «Вікторія» та стимулюємо до нових результатів.

Кожен випадок унікальний, індивідуальний та потребує особливого підходу до кожної дитини та командної роботи спеціалістів центру реабілітації. Така співпраця дає змогу покращити якість життя дитини та її соціалізацію.

Щоб побачити ефект від занять в найкоротші строки потрібна наполеглива праця висококваліфікованих спеціалістів і систематичний огляд лікарів, які відслідковують покращення стану дитини.

ДЦП - це не вирок, але потребує не тільки фізичного навантаження на дитину, а й моральну підтримку сім’ї. Повсякденна психологічна травматизація є неминучим явищем в житті пацієнтів з діагнозом ДЦП, тому перебуваючи у нас на реабілітації ви відчуєте привітну атмосферу та позитивний настрій нашої команди.

В реабілітаційному центрі «Вікторія» Ви завжди зможете розраховувати на наш досвід, кваліфікацію та повну самовідданість наших спеціалістів.